fbpx

TERMINARZ

Szukacie wolnego terminu na zdjęcia ślubne lub sesję plenerową? Sprawdźcie poniższy kalendarz i wybierzcie datę, która Wam najbardziej odpowiada!

Poniżej znajdziecie terminy, w których możemy umówić się na wykonanie zdjęć.

Kolorem czerwonym zaznaczyłem daty, które zostały już zarezerwowane.

Dzięki kalendarzowi online łatwo ustalicie dogodny termin

Wybór sali weselnej, orkiestry, fotografa, synchronizacja dostępnych terminów… Organizacja ślubu i wesela to dla Was nie lada wyzwanie. Dlatego robię wszystko, aby Wam w tym pomóc.
Wiele lat w branży nauczyło mnie, że przygotowania do ślubu warto rozpocząć na długo przed uroczystością.
Terminarz online powstał właśnie po to, by Wam to ułatwić.

WYBÓR WOLNEGO TERMINU

Klasyczny ślub w sobotę czy coraz popularniejszy ślub w środku tygodnia?
Wybór należy do Was!

Niezależnie od Waszej decyzji, pamiętajcie
aby datę uroczystości ustalić z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

Dzięki temu zwiększycie szansę na rezerwację dogodnego terminu oraz unikniecie niepotrzebnego stresu.

UMÓWIENIE SPOTKANIA

Czas umówić się na pierwsze spotkanie. Wybór padł na termin dostępny w moim kalendarzu? Świetnie się składa. Pamiętajcie jednak, aby nie zwlekać ze skontaktowaniem ze mną!

Zainteresowanie zdjęciami ślubnymi jest ogromne. Termin, który dziś jest wolny, jutro może być już zarezerwowany. Dlatego jak najszybciej zadzwońcie lub napiszcie do mnie, a ja zorganizuję nasze wspólne spotkanie.

Pierwsze spotkanie

To spotkanie zapoznawcze, podczas którego omówimy szczegóły nadchodzącej uroczystości. Najlepiej, jeśli pojawicie się na nim oboje. Dzięki temu lepiej się poznamy. Odpowiem również na Wasze pytania i wątpliwości.

Wspólne spotkanie to także okazja do podzielenia się Waszymi potrzebami i oczekiwaniami. Efekt? Wasze zdjęcia ślubne będą dokładnie takie, jakie sobie wymarzyliście.

Pierwsze spotkanie zorganizujemy w dogodnym dla Was terminie w moim biurze w Łomży.

Podpisanie umowy

Pora na sfinalizowanie naszych ustaleń. Chcecie się upewnić, że w dniu ślubu będę z Wami? To zrozumiałe! W końcu to wyjątkowe wydarzenie, które nigdy więcej się nie powtórzy.

Dlatego na długo przed uroczystością podpiszemy umowę, a ja zarezerwuję datę ślubu w kalendarzu online. W dokumencie umieścimy ustalenia dotyczące terminu, zakresu usług oraz pozostałych warunków współpracy.

Wasz ślub

Decyzja zapadła. Teraz pozostało już tylko czekać na jedno z najważniejszych wydarzeń w Waszym życiu. Cieszę się, że to właśnie mi powierzyliście przygotowanie kluczowej pamiątki ze ślubu.

W tym magicznym dniu będę Wam towarzyszył od przygotowań aż po zabawę weselną. Otrzymacie niezapomniane zdjęcia ślubne, dzięki którym z łatwością odtworzycie wzruszające emocje i najpiękniejsze chwile.

Jaki termin ślubu wybrać?

Wiele osób pyta mnie o to, kiedy najlepiej zorganizować ślub i wesele. Nic w tym dziwnego. W końcu na temat idealnej daty krąży wiele mitów i przesądów. Jestem zdania, że termin ślubu to kwestia drugorzędna. Najważniejsza jest Wasza miłość i przekonanie, że wspólnie chcecie spędzić resztę Waszego życia. Data ślubu będzie tego symbolicznym przypomnieniem. Oczywiście, jeśli to dla Was ważne, możecie wybrać termin, który w szczególny sposób jest Wam bliski. Warto jednak skupić się przede wszystkim na Waszym uczuciu.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.