Galeria
Kontakt
Address:
121 King Street, Melbourne Victoria 3000
Phone:
+1 (800) 456 37 96 - Office

Fotograf Ślubny z Łomży – idealny wybór na Twój ślub

Nie wiesz na jakiego fotografa się zdecydować? Sprawdź co mogę Wam zaoferować

Fotografia to pasja, którą realizuję nieprzerwanie od kilkunastu lat. Was to jednak nie powinno interesować. Macie swoje zmartwienia i problemy do rozwiązania. Wiem że przed ślubem ich nie brakuje. Kiedy wszystko musi być zapięte na ostatni guzik, wybór fotografa często zostaje zepchnięty na dalszy plan. Nie warto tego robić. Dlaczego? Ponieważ to najkrótsza droga do wyboru przypadkowej osoby, której powierzycie odpowiedzialne zadanie, jakim jest wykonanie zdjęć ślubnych w Łomży. Druga okazja do ich wykonania już się nie poprawi. Każda fotografia ślubna to jeden niepowtarzalny moment. Wspólnie możemy się postarać o to, aby został uchwycony tu i teraz, dając Wam szansę wspaniałych wspomnień.

Fotograf ślubny Łomża – odkryj moje możliwości

W jaki sposób mogę Was zachęcić do współpracy ze mną?
Wierzę w to że wykonane przeze mnie zdjęcia są odpowiednim narzędziem ku temu.
Gdyby jednak miało to być za mało, warto zapoznać się z moimi pozostałymi usługami

Przygotowania do
ślubu

Chwila Waszych przygotowań do ślubu to tak naprawdę ostatnie godziny panieńskiego i kawalerskiego życia. Nie sądzicie że warto je utrwalić? Fotograf ślubny Łomża chętnie to dla Was zrobi. Być może myślicie że będę Wam przeszkadzał i zabierał cenny czas. Nic podobnego. Moja obecność pozostanie dla Was niezauważona, natomiast ja uchwycę na zdjęciach to co najważniejsze w tym czasie.

Podróż do
kościoła

Jak minie Wam droga do kościoła? Na pewno w atmosferze oczekiwania na ważny moment, który niebawem nastąpi. Jeśli warunki samochodu na to pozwalają i młoda para wyraża na to chęć, mogę Wam towarzyszyć w tej przejażdżce. Powstać z niej mogą cudowne zdjęcia, od których nie będziecie mogli oderwać wzroku. Czy można przegapić taką okazję? Moim zdaniem nie, ale decyzja należy do Was.

Fotografia
kościelna

To najważniejszy moment całego dnia. Chwila, w którym powiecie sobie sakramentalne tak przed obliczem księdza i całego kościoła. W tym momencie powstają najpiękniejsze zdjęcia ślubne w całej Łomży. Pamiętajcie o tym, że współpracując ze mną możecie być spokojny profesjonalizmu mojej pracy, jak również dokładności i staranności. Posiadany przeze mnie sprzęt jest gwarancją super rezultatów.

Zdjęcia z
weselna

Na to czekali wszyscy! Możliwość wspólnej i szalonej zabawy do białego rana. Z tego wydarzenia również muszą powstać Wasze zdjęcia ślubne. Łomża to wspaniałe miasto, w którym nie brakuje najwyższej klasy lokali. Znajdziecie tutaj zarówno te eleganckie, jak i utrzymane w swojskim, klimatycznym stylu. Zdjęcia, które dla Was wykonam na pewno zachwycą każdego estetę, a dla Was będą pamiątką.

Ślubne zdjęcia plenerowe
ślubny

Fotograf ślubny Łomża to również zdjęcia plenerowe. Co to oznacza? W uzgodnionym terminie po weselu, spotkamy się w jednym lub kilku miejscach. Możecie je wybrać samodzielnie, jak również mogę Wam podpowiedzieć kilka ciekawych miejscówek. Zdjęcia plenerowe mogą mieć charakter oficjalny, jak również być pełne śmiechu i swobody, dając mnóstwo powodów do radości.

Fotograf ślubny Łomża – Wasz osobisty asystent

Nie mieliście jeszcze okazji współpracować z fotografem? Nie wiecie jak będzie się układała współpraca ze mną? Wielu waszych znajomych żaliło się, że ich fotograf był niesympatyczny i wymagający? U mnie jest inaczej. W końcu jestem tu dla Was i to Wy mi płacicie, a nie ja Wam :) Mogę Wam podpowiedzieć kilka rzeczy, zasugerować wykonanie takich lub innych ujęć, ale ostateczne zdanie i decyzja należy do Was. Pracuję tak, abyście mogli czuć się przy mnie swobodnie. Szanuję Was i Waszych gości. Nie musicie się obawiać tego, że wykonane przez mnie zdjęcia ślubne Łomża będą zawierać sceny lub ujęcia, których ktokolwiek mógłby się wstydzić. Będę Wam towarzyszyć od wczesnego ranka (czyli od przygotowań, jeśli sobie tego życzycie), aż do późnej nocy. Jak szybko otrzymacie gotowe zdjęcia ślubne? To zależy od tego, jak się umówimy. Jeśli sesja plenerowa zostanie wykonana w niedługim czasie od ślubu, na przygotowanie fotografii potrzebuję około 1 do 2 tygodni. Przy czym należy pamiętać o tym, że fotograf ślubny nie pracuje na akord. Moim priorytetem jest jakość, zatem ostateczny termin oddania gotowych zdjęć ślubnych, potwierdzam indywidualnie.

Zdjęcia ślubne Łomża – co wyróżnia moją pracę?

Podobają Wam się zdjęcia z duszą? Takie, których nie posiada nikt inny? Fotografie, które zachwycą Waszą rodzinę i znajomych? Dobrze trafiliście!

Pomysłowość

Czym powinien charakteryzować się każdy dobry fotograf ślubny? Oczywiście pomysłowością. Od tego zależy to, jak będą wyglądać jego zdjęcia. Oglądając moje dotychczasowe portfolio, możecie się przekonać jak wyglądają zdjęcia mojego autorstwa.

Opanowanie

Nie powinno być tajemnicą, że fotograf ślubny Łomża działa pod dużą presją. Presją czasu, młodej pary oraz gości. Różnorodne oczekiwania sprawiają, że konieczne jest stanowcze podejście do pracy i jasne określenie priorytetów – co jest ważne na już, a co jeszcze może poczekać.

Otwartość

Moja otwartość i pogodne usposobienie sprawia, że Wasi goście mogą mi łatwiej zaufać i dobrze się czują w moim towarzystwie. Dlaczego jest to takie ważne? Ponieważ pozwala mi tworzyć naprawdę ciekawe i ładne zdjęcia – dokładnie takie, jakich oczekujecie ze swojego ślubu.

Terminowość

Zawsze dotrzymuję obiecanych terminów. Nawet wtedy, jeśli z jakichś obiektywnych powodów nie mogę samodzielnie wykonać pracy, posiadam grono współpracowników, którzy wykonają obiecaną Państwu pracę w określonej jakości i czasie.

Albumy

Współpracując ze mną, możecie liczyć nie tylko na zdjęcia ślubne Łomża w postaci cyfrowej, ale również fotografię drukowaną – np. w postaci atrakcyjnych albumów ślubnych. Zapraszam do kontaktu i obejrzenia dostępnych wzorów, które dla Was przygotowałem.

Korekta

Obawiacie się że Wasze zdjęcia ślubne nie będą Wam się podobać? Nic podobnego. Osobiście do tego nie dopuszczę. Wszelkie mankamenty zostaną usunięte na etapie obróbki komputerowej zdjęć, tak aby fotografia ślubna Łomża rzeczywiście mogła się Wam podobać.

Nie mogę się doczekać wyjątkowej przygody, którą wspólnie możemy przeżyć. Przygody, która będzie Waszym ślubem i weselem. Fotograf ślubny Łomża pozwoli Wam te chwile trwale zapisać w pamięci i wracać do nich zawsze wtedy, kiedy macie na to ochotę. Będzie to jedna z najcenniejszych pamiątek z Waszego wspólnego życia. Obszarem pracy fotografa ślubnego jest Łomża oraz okoliczne miejscowości.