fbpx

FAQ

Poniżej znajdziecie więcej informacji o mnie i mojej ofercie oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane przez was pytania.

Jeśli czytaliście stronę o Mnie to już wiecie że pochodzę z Łomży ale fotografuję wszędzie gdzie chcecie. Odległość nie stanowi problemu.

Rezerwacja terminu następuje w momencie podpisania umowy i wpłaceniu zadatku w wysokości 400 zł. Umowę możemy podpisać osobiście lub w formie elektronicznej. Resztę płatności regulujecie już przy oddaniu zdjęć.

Czas oddania zdjęć wynosi maksymalnie 90 dni od ostatnich zdjęć (pleneru).

Wszystkie zdjęcie, które otrzymujecie na pendrive są obrobione w programie graficznym Lightroom.

Zdjęcia otrzymujecie na pendrive w eleganckim pudełku. Minimalną ilość zdjęć zawartą macie w pakietach choć ZAWSZE wychodzi ich DUŻO więcej.

Zdjęcia grupowe/rodzinne wykonuję ZAWSZE. Takie zdjęcia przeważnie wykonuję podczas przygotowań, jeśli kogoś z gości nie było w tym czasie zdjęcia te wykonać możemy w trakcie trwania wesela.

Jeśli chcielibyście abym pomógł Wam w wyborze kamerzysty/zespołu/sali weselnej/fotobudki/drink baru czy wizażystki – z branżą ślubną jestem na bieżąco więc służę pomocą.

Jeśli nie widzielibyście moich zdjęć na stronie/fb lub na żywo to czy trafilibyście tutaj? Możliwość publikacji Waszych zdjęć pozwala Mi na pokazanie stylu pracy oraz tego jak zdjęcia wyglądają finalnie. Zdjęcia publikuję na stronie www/facebooku/instagramie. Oczywiście na Waszą prośbę mogę nie publikować materiału z Waszego wesela – rozumiem Waszą prywatność.

Zdjęcia do wydruku(odbitki) czy też albumów ZAWSZE wybieracie sami. To Wy decydujecie co ma się w nich znaleźć.

W zależności od wybranego pakietu fotograficznego, otrzymacie określoną w nim ilość zdjęć. Zdjęcia ślubne zostaną zapisane w postaci cyfrowej na wygodnym i trwałym nośniku – pendrive. Można je odczytać na każdym komputerze z portem USB i dowolna przeglądarką. Jest to znacznie bezpieczniejsze i wygodniejsze rozwiązanie niż płyty CD. Pendrive znakomicie nadaje się do archiwizacji zdjęć, a jego duża pojemność bez trudu pomieści nawet tysiące fotografii ślubnych zapisanych w najwyższej rozdzielczości. Dodatkowo, wykorzystując specjalne oprogramowanie, pendrive może być chroniony przed odczytem poprzez konieczność wpisania hasła do niego.

Tak. Zadatek jest integralną częścią naszej współpracy. Stanowi on zabezpieczenie dla Was i dla mnie. Gwarantuje Wam, że nie przyjmę innego zamówienia na termin, który zarezerwowaliście Wy. Dla mnie jest również formą zabezpieczenia, pozwalającą lepiej planować pracę, tak aby efektywnie móc wykorzystać cały dostępny czas, który na nią przeznaczam. Wysokość zadatku to 400 złotych. Kwota jest wpłacana podczas podpisywania umowa – osobiście lub online. Kiedy następuje wpłata pozostałej części należności? Dopiero po tym, jak otrzymacie gotowe zdjęcia.

Standardowy czas oddania gotowych zdjęć, który zostaje określony w umowie to 90 dni. Jednak zawsze staram się oddać Wam gotowe zdjęcia szybciej, zwykle już po 60 dniach od sesji plenerowej. Nigdy nie odbywa się to jednak kosztem jakości wykonanej obróbki.

Fotografia ślubna to również zdjęcia grupowe młodej pary z gośćmi. Za takie zdjęcia nie ponosicie żadnych dodatkowych opłat. Ich wykonanie, tak jak zdjęć indywidualnych z gośćmi, jest już ujęte w cenie wybranego weselnego pakietu fotograficznego.

Fotograf ślubny z racji wykonywanego zawodu, obraca się wśród innych osób z branży ślubnej. Dzięki temu mogę Wam polecić sprawdzonych kamerzystów, zespoły muzyczne, dj-ów, drink bary i wiele innych osób oraz firm, które pomogą w organizacji Waszego wesela.

Oczywiście że tak. Bez stosowanego pozwolenia z kurii, które poprzedzonej jest specjalnym szkoleniem, nie mógłbym wykonywać pracy fotografa ślubnego. Korzystając z moich usług możecie być spokojni o uszanowanie powagi świątyni, w której wykonuję zdjęcia.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.