Galeria
Kontakt
Address:
121 King Street, Melbourne Victoria 3000
Phone:
+1 (800) 456 37 96 - Office

FAQ

SKĄD JESTEŚ ?

Jeśli czytaliście stronę o Mnie to już wiecie że pochodzę z Łomży ale fotografuję wszędzie gdzie chcecie. Odległość nie stanowi problemu.

JAK MOŻEMY ZAREZEROWAĆ TERMIN??

Rezerwacja terminu następuje w momencie podpisania umowy i wpłaceniu zadatku w wysokości 400 zł. Umowę możemy podpisać osobiście lub w formie elektronicznej. Resztę płatności regulujecie już przy oddaniu zdjęć.

JAKI JEST CZAS REALIZACJI ?

Czas oddania zdjęć wynosi maksymalnie 60 dni. Zwykle jednak czas ten wynosi 30 dni od ostatnich zdjęć (pleneru).

ILE ZDJĘĆ JEST OBROBIONYCH ?

Wszystkie zdjęcie, które otrzymujecie na pendrive są obrobione w programie graficznym Lightroom.

JAKIEJ FORMIE OTRZYMAMY ZDJĘCIA ORAZ JAKA JEST ICH ILOŚĆ ?

Zdjęcia otrzymujecie na pendrive w eleganckim pudełku. Minimalną ilość zdjęć zawartą macie w pakietach choć zwykle wychodzi ich DUŻO więcej.

CZY ZDJĘCIA GRUPOWE WCHODZĄ W CENĘ PAKIETU ?

Zdjęcia grupowe/rodzinne wykonuję ZAWSZE. Takie zdjęcia przeważnie wykonuję podczas przygotowań, jeśli kogoś z gości nie było w tym czasie zdjęcia te wykonać możemy w trakcie trwania wesela.

MOŻESZ NAM KOGOŚ POLECIĆ ?

Jeśli chcielibyście abym pomógł Wam w wyborze kamerzysty/zespołu/sali weselnej/fotobudki/drink baru czy wizażystki – z branżą ślubną jestem na bieżąco więc służę pomocą.

CO Z PUBLIKACJĄ ZDJĘĆ ?

Jeśli nie widzielibyście moich zdjęć na stronie/fb lub na żywo to czy trafilibyście tutaj? Możliwość publikacji Waszych zdjęć pozwala Mi na pokazanie stylu pracy oraz tego jak zdjęcia wyglądają finalnie. Zdjęcia publikuję na stronie www/facebooku/instagramie. Oczywiście na Waszą prośbę mogę nie publikować materiału z Waszego wesela – rozumiem Waszą prywatność.

KTO WYBIERA ZDJĘCIA DO WYDRUKU LUB ALBUMÓW ?

Zdjęcia do wydruku(odbitki) czy też albumów ZAWSZE wybieracie sami. To Wy decydujecie co ma się w nich znaleźć.

Jak otrzymamy zdjęcia ślubne?

W zależności od wybranego pakietu fotograficznego, otrzymacie określoną w nim ilość zdjęć. Zdjęcia ślubne zostaną zapisane w postaci cyfrowej na wygodnym i trwałym nośniku – pendrive. Można je odczytać na każdym komputerze z portem USB i dowolna przeglądarką. Jest to znacznie bezpieczniejsze i wygodniejsze rozwiązanie niż płyty CD. Pendrive znakomicie nadaje się do archiwizacji zdjęć, a jego duża pojemność bez trudu pomieści nawet tysiące fotografii ślubnych zapisanych w najwyższej rozdzielczości. Dodatkowo, wykorzystując specjalne oprogramowanie, pendrive może być chroniony przed odczytem poprzez konieczność wpisania hasła do niego.

Czy fotograf ślubny wymaga wpłacenia zadatku?

Tak. Zadatek jest integralną częścią naszej współpracy. Stanowi on zabezpieczenie dla Was i dla mnie. Gwarantuje Wam, że nie przyjmę innego zamówienia na termin, który zarezerwowaliście Wy. Dla mnie jest również formą zabezpieczenia, pozwalającą lepiej planować pracę, tak aby efektywnie móc wykorzystać cały dostępny czas, który na nią przeznaczam. Wysokość zadatku to 400 złotych. Kwota jest wpłacana podczas podpisywania umowa – osobiście lub online. Kiedy następuje wpłata pozostałej części należności? Dopiero po tym, jak otrzymacie gotowe zdjęcia.

Ile czeka się na zdjęcia ślubne?

Standardowy czas oddania gotowych zdjęć, który zostaje określony w umowie to 60 dni. Jednak zawsze staram się oddać Wam gotowe zdjęcia szybciej, zwykle już po 30 dniach od sesjo plenerowej. Nigdy nie odbywa się to jednak kosztem jakości wykonanej obróbki.

Czy zdjęcia grupowe są bezpłatne?

Fotografia ślubna to również zdjęcia grupowe młodej pary z gośćmi. Za takie zdjęcia nie ponosicie żadnych dodatkowych opłat. Ich wykonanie, tak jak zdjęć indywidualnych z gośćmi, jest już ujęte w cenie wybranego weselnego pakietu fotograficznego.

Czy są dodatkowe atrakcje?

Jasne że tak. Każdy z Was, kto chce zapewnić gościom dodatkowe atrakcje, może zamówić u mnie fotobudkę. Jest ona do Waszej dyspozycji przez cały czas trwania wesela i daje wiele możliwości tworzenia zabawnych zdjęć. Po więcej informacji proszę o kontakt.

Czy współpracujesz z innymi osobami?

Fotograf ślubny z racji wykonywanego zawodu, obraca się wśród innych osób z branży ślubnej. Dzięki temu mogę Wam polecić sprawdzonych kamerzystów, zespoły muzyczne, dj-ów, drink bary i wiele innych osób oraz firm, które pomogą w organizacji Waszego wesela.

Czy legalnie fotografujesz w kościołach?

Oczywiście że tak. Bez stosowanego pozwolenia z kurii, które poprzedzonej jest specjalnym szkoleniem, nie mógłbym wykonywać pracy fotografa ślubnego. Korzystając z moich usług możecie być spokojni o uszanowanie powagi świątyni, w której wykonuję zdjęcia.


Jeśli nie znaleźliście odpowiedzi na Wasze pytanie – piszcie śmiało.