O MNIE

 Jako Wasz fotograf ślubny mogę dojechać w każde wskazane miejsce, aby specjalnie dla Was robić najładniejsze zdjęcia ślubne. 

Cześć,
nazywam się Paweł Garbulski

i cieszę się, że trafiliście na moją stronę. Pochodzę z Łomży gdzie głównie fotografuję śluby, lecz nie ograniczam się tylko do danego miasta czy województwa. Fotografuję wszędzie tam gdzie potrzebujecie fotografa.

Śluby fotografuję już od jakiegoś czasu, zdążyłem przez ten czas poznać sporo wspaniałych ludzi dla których uwieczniałem ich najważniejsze dni w życiu oraz branżę fotograficzną – a na pewno jej sporą część. Więc jeśli potrzebujecie pomocy w doborze kamerzysty, zespołu, fotobudki itp. czy też sali weselnej piszcie śmiało (czasem śmieję się z Krystianem że moglibyśmy założyć agencję ślubną pomagającą w planowaniu ślubów 😛 ).

Wszystkie zlecenia wykonuję osobiście, nie wysyłam pracowników – dlatego możecie mieć pewność, że usługi zawsze wykonywane są na najwyższym poziomie. Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć, dział: Historie ślubne , bloga oraz social media.

Jeden fotograf ślubny, wiele lokalizacji

Nie tylko Łomża, ale wiele innych lokalizacji jest przeze mnie obsługiwanych. Jako Wasz fotograf ślubny mogę dojechać w każde wskazane miejsce, aby specjalnie dla Was robić najładniejsze zdjęcia ślubne. Przekonaj się gdzie mogę dla Was dojechać i w jakich jeszcze miastach pracuję.

Jeżeli jesteście zainteresowanie współpracą ze mną, zachęcam do kontaktu. Zapraszam również aby obejrzeć wykonane przeze mnie historie ślubne. Są to autentyczne fotografie ślubne, które realizowałem dla dotychczasowych młodych par. towarzysząc im od momentu przygotowań aż do późnej nocy, stworzyłem pamiątkę, którą ogląda się ze szczerym wzruszeniem i uśmiechem na ustach.

Wy również możecie dołączyć do grona osób zadowolonych z takich zdjęć.

Opinie klientów

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.