Fotograf Ślubny Radzymin

Potrzebny Ci profesjonalny fotograf ślubny w Radzyminie? Trafiłeś pod właściwy adres. Postaw na usługi na najwyższym poziomie!

Fotografia ślubna Radzymin

Nazywam się Paweł Garbulski. Od lat zajmuję się fotografią ślubną. Do tematu podchodzę kompleksowo, dostarczając pełen reportaż ślubny. Zachęcam do nawiązania współpracy w zakresie stworzenia niezapomnianej pamiątki z tego wyjątkowego wydarzenia.

Mieszkam w Łomży, jednak często współpracuję z klientami z innych miejscowości, w tym również z Radzymina. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio.

MOJA PRACA W 6 KROKACH

1. Sesja narzeczeńska

Przeprowadzanie pierwszej sesji zdjęciowej jeszcze przed ślubem to sposób na pozyskanie jeszcze większej liczby pamiątkowych fotografii. Jest to również szansa na zapoznanie się z fotografem i specyfiką wykonywania zdjęć ślubnych, co wpływa na jeszcze wyższą jakość fotografii ze ślubu i wesela.

W trakcie sesji przedślubnej wskażę Wam, w jaki sposób pozować do zdjęć i jak poczuć się przed obiektywem w pełni swobodnie. Zaowocuje to naturalnością w dniu ślubu i brakiem stresu związanego z sesją fotograficzną.

2. Przygotowania

Proces przygotowania do ślubu i wesela to kluczowe chwile, warte uwiecznienia. Dlatego też zdjęcia w dniu ślubu rozpoczniemy już od etapu przygotowań do doniosłej uroczystości.

Zajmę się uwiecznieniem wszystkich ważnych momentów przygotowań. Przeprowadzę również krótka sesję pozowaną. Wykonam także zdjęcia w momencie Waszego spotkania i błogosławieństwa przez rodziców, a także zdjęcia grupowe.

Posiadam wieloletnie doświadczenie, które pozwala mi wszystko odpowiednio zaplanować i wykonać profesjonalne fotografie. Gwarantuję dostarczenie niezapomnianych pamiątek.

3. Ślub

W tym kluczowym momencie powinniście być skupieni wyłącznie na ceremonii. Gwarantuję, że nie musicie myśleć w tym momencie o takich kwestiach, jak zdjęcia.

Będą towarzyszył Wam w każdym momencie. Uwiecznię wejście do Kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego. Wykonam szereg fotografii w czasie przysięgi małżeńskiej, podczas zakładania obrączek oraz we wszystkich pozostałych momentach uroczystości.

Po zakończeniu zlecenia dokładnie analizuję wykonane fotografie. Ostatecznie tworzę z nich pełny reportaż, do którego chętnie będziecie wracać, długimi latami.

4. Hej, wesele!

Niezapomniana noc weselna to czas wielu wydarzeń wartych uwiecznienia. Dzięki wykonanym przeze mnie fotografiom będziecie mogli wracać do najważniejszych momentów, takich jak pierwszy taniec, wniesienie i krojenie tortu, czy też oczepiny.

Będę obecny na sali nie tylko w czasie stałych, zaplanowanych punktów wesela. Zdjęcia będą stanowiły również dokumentację swobodnej zabawy pary młodej i wszystkich gości. Posiadam duże doświadczenie w zakresie fotografowania wesel, dlatego możecie mieć pewność, że uwiecznię wszystkie istotne chwile.

5. Plener

Doskonałym uzupełnieniem reportażu fotograficznego jest sesja plenerowa. Wasze weselne kreacje, radość z zawarcia związku małżeńskiego i zachwycające krajobrazy to połączenie gwarantujące doskonałe efekty. Z pewnością chętnie będziecie wracać do sesji plenerowej.

Macie ulubione miejsce w Radzyminie lub okolicy? Istnieje las, jezioro lub jakakolwiek lokalizacja istotna dla Waszego związku? Wybierzemy się tam i przeprowadzimy sesję, która zachwyci Was i Waszych najbliższych.

Jeśli nie macie pewności, gdzie warto przeprowadzić sesję, zachęcam do zapoznania się z galerią dostępną na mojej stronie. Chętnie zaproponuję atrakcyjne lokalizacje sesji plenerowych.

6. Odbiór zdjęć

Zdjęcia dostarczam w dwóch formatach:

  • wersja cyfrowa – pliki fotograficzne wgrane na elegancko zapakowany pendrive;
  • udostępnione w galerii online – wszystkie wykonane zdjęcia zamieszczam także w witrynie internetowej

Oferuję również pakiety zawierające odbitki i albumy. Dostępnych jest kilka wariantów. Najczęściej wybierane rozwiązanie, to:

  • 1 album główny przeznaczony dla Was (30×30 cm)
  • 2 mniejsze albumy, które możecie wręczyć najbliższym (20×20 cm)

Zapewniam dostarczenie fotografii ślubnych w ciągu 90 dni.

Ślub i wesele to wyjątkowe uroczystości, które warto odpowiednio uwiecznić. Będę z Wami na każdym etapie, już przed ceremonią ślubną, wykonując fotografie w czasie przygotowań. Uwiecznię również wszystkie istotne chwile w czasie ślubu i wesela oraz przygotuję i poprowadzę sesję plenerową.

Fotograf ślubny Radzymin – cennik

Zdaję sobie sprawę, że organizacja ślubu i wesela to wysoki koszt. Dlatego przygotowałem różnorodne pakiety cenowe, aby fotograf ślubny w Radzyminie był dostępny dla każdej pary.

Pakiet 1

Ekonomiczny pakiet w przystępnej cenie, bez sesji plenerowej.

3500 zł

Co fotografuję?

Materiały, które otrzymujecie:

Galeria z Pakietu 1:

Pakiet 2

Kompleksowy pakiet fotografii ślubnej, wraz z sesją plenerową.

4500 zł

Co fotografuję?

Materiały, które otrzymujecie:

Galeria z Pakietu 2:

Pakiet 4

Pakiet premium z sesją plenerową, albumami i sesją narzeczeńską.

5500 zł

Co fotografuję?

Materiały, które otrzymujecie:

Galeria z Pakietu 4:

Usługi dodatkowe - cennik

Sesja
plenerowa

100 odbitek 15×23 
Galeria www
Ilość miejsc bez ograniczeń

Sesja narzeczeńska

50 odbitek 15×23 
Galeria www
2-4 miejsca

Zdjęcia u kosmetyczki

 dodatkowe zdjęcia u kosmetyczki

Usługa
ekspres

Zdjęcia w 48h od ostatnich zdjęć

3x MAX

3 albumy 30×30 – zamiast 1 30×30 i dwóch 20×20 cm (dotyczy pakietu 3 i 4)

Dojazd

Do 100 km w cenie pakietu. Powyżej 1 km / 1 zł (według google maps)

Dodatkowe odbitki

Format:
10×15 – 1,0 zł / sztuka
15×23 – 1,5 zł / sztuka 
 20×30 -3,9 zł / sztuka 

Zdjęcia
na płótnie

Format:
60×40 – 129 zł 
80×60 – 189 zł 
100×70 – 229 zł 

MOJE PORTFOLIO

Nie ufaj mi w ciemno! Zachęcam do zapoznania się z moim bogatym portfolio, które powinno Cię przekonać, że warto skorzystać z moich usług.

Chrzest

Szklarnia

FOTOGRAF RADZYMIN

Podstawę mojej oferty stanowi fotografia ślubna, jednak to nie wszystko, czym się zajmuję. Posiadam doświadczenie również w wielu innych obszarach. Między innymi chętnie uwieczniam również rozmaite inne uroczystości oraz wykonuję sesje plenerowe.

CHRZEST

Wielokrotnie przygotowywałem kompletną relację fotograficzną z chrzcin. Chcesz uwiecznić pierwszą ceremonię swojej pociechy? Zapraszam do kontaktu i nawiązania owocnej współpracy!

SZKLARNIA

Dysponuję dostępem do szklarni, wyróżniającej się wyjątkowym klimatem, doskonałym do przeprowadzenia sesji zdjęciowej. Znajduje się ona w Łomży, tak więc w całkiem niedalekiej odległości do Radzymina.

FOTOGRAF ŚLUBNY Radzymin - FAQ

Cena fotografa w Radzyminie jest uzależniona od wielu czynników, przez co trudno jednoznacznie odpowiedzieć na postawione powyżej pytanie. Zapraszam do zapoznania się z cenami poszczególnych pakietów.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem: 509-133-141. Z przyjemnością przedstawię szczegóły mojej oferty fotografii ślubnej w Radzyminie.

Najmniejszy pakiet to minimum 500 zdjęć ślubnych. W większych pakietach zawiera się ich kolejno 800 i 900.

Reportaż przyjmuje formę fotostory. W standardzie włączam w nie zdjęcia z ceremonii ślubu oraz ze składania życzeń nowożeńcom. Często jednak pojawiają się tam również zdjęcia z procesu przygotowań, błogosławieństwa przez rodziców, a także wesela. Pamiętaj przy tym, że już przed wykonaniem przeze mnie usługi będziesz znać dokładną jej cenę.

Polecam klientom przedślubną sesję narzeczeńską z dwóch powodów. Po pierwsze stanowi wyjątkową, bez wątpienia oryginalną pamiątkę. Po drugie jest dobrym sposobem na zapoznanie się ze specyfiką fotografii ślubnej i pozowania, przez co pozwala poczuć się swobodniej w dniu ślubu.

Im szybciej, tym lepiej! Dobry fotograf ślubny w Radzyminie planuje terminarz zwykle z 2-3 letnim wyprzedzeniem. Niemniej czasami zdarzają się szybsze terminy, zwłaszcza poza tak zwanym “sezonem ślubnym”. Zachęcam do zapoznania się z moim terminarzem dostępnym na tej stronie internetowej.

Aby mieć pewność wyboru dobrego fotografa ślubnego w Radzyminie, przede wszystkim zapoznaj się z jego portfolio. W ten sposób ocenisz, czy chcesz, aby zdjęcia z Twojego ślubu prezentowały się podobnie. Przeglądając moją galerię, przekonasz się, czy odpowiada Ci mój styl.

Wykonanie fotografii to tak naprawdę dopiero początek mojej pracy. Później przeprowadzam dokładną selekcję, dokonuje obróbki zdjęć oraz przygotowuję reportaż. Ostateczny czas dostarczenia zdjęć jest zależny od aktualnej liczby realizowanych przeze mnie zleceń, wybranego pakietu oraz kilku innych czynników. Niemniej wynosi on maksymalnie 90 dni.

Oczywiście! Sesję możemy przeprowadzić zarówno w dniu ślubu, jak i w dowolnym innym terminie. Nie jest to proces zabierający wiele czasu – zajmie nam co najwyżej 30 minut.

Tylko profesjonalny fotograf ślubny gwarantuje otrzymanie atrakcyjnej, prawidłowo wykonanej dokumentacji z dnia ślubu. Posiadam duże doświadczenie w tym obszarze, dlatego zapewniam, że będziecie z ogromną chęcią wracać do fotografii, stanowiących doskonałą pamiątkę z tego wydarzenia. Profesjonalny fotograf ślubny to również gwarancja spokoju i możliwość pozbycia się stresu związanego ze zdjęciami ze ślubu i wesela.

Zapraszam do współpracy!

Miło mi gościć Cię na mojej stronie! Jak już wspominałem, jestem Paweł – od lat specjalizuje się w profesjonalnej fotografii ślubnej. Posiadam wysokie umiejętności w zakresie uchwycania pary młodej i wszystkich najważniejszych wydarzeń z dnia ślubu, o czym świadczą pozytywne opinie moich klientów.

Obsługuję zarówno śluby kameralne, jak i duże uroczystości. Zawsze daję z siebie wszystko, każde zlecenie realizując z takim samym profesjonalizmem.

Wykonuję fotografie, w których skupiam się na uchwyceniu emocji każdego z jej bohaterów. Wracając do wykonanych przeze mnie fotografii weselnych, nie unikniesz wzruszenia i innych intensywnych emocji. Zależy Ci na jakościowych zdjęciach ślubnych oraz z sesji plenerowej? Koniecznie się ze mną skontaktuj!

Oceń moją stronę

[Wszystkich ocen: 12 Średnia ocena: 5]

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.