fbpx

Fotograf Ślubny Grajewo

Chcesz, aby Wasza sesja ślubna była niezapomniana? Postaw na współpracę z fotografem ślubnym z Grajewa i ciesz się perfekcyjnymi zdjęciami z najważniejszych momentów Waszego wspólnego życia.

Fotografia ślubna Grajewo

Jestem Paweł Garbulski a fotografia ślubna to moja pasja. Pasja, którą przekułem w zawód i od wielu lat realizuję sesje ślubne. Dokładam wszelkich starań, aby każdy reportaż ślubny był jedyny w swoim rodzaju i stanowił niezapomniane przeżycie dla Młodej Pary.

Na co dzień mieszkam w Łomży, ale wielokrotnie wykonywałem zlecenia dla mieszkańców Grajewa. Chętnie nawiążę współpracę z Wami i uwiecznię na zdjęciach Wasz ślub i wesele.

MOJA PRACA W 6 KROKACH

1. Sesja narzeczeńska

Pierwszym krokiem udanej współpracy jest sesja narzeczeńska. To nie tylko doskonała sposobność, aby pokazać na zdjęciach ten etap związku, ale również okazja do oswojenia się z fotografem. Nauczę Was swobodnego zachowywania się przed aparatem, dzięki czemu zdjęcia zyskają zupełnie nowego charakteru.

Jednak sesja przedślubna to nie tylko nauka, ale również – a może przede wszystkim – przyjemność. Jestem dla Was i wspólnie stworzymy piękny wycinek Waszej historii. W końcu narzeczeństwo to etap, który powinien być odpowiednio celebrowany. Ze mną odpowiednio o to zadbacie

2. Przygotowania

Przysięgę w kościele i zabawę na sali weselnej poprzedzają gorączkowe przygotowania. Wychodzę z założenia, że są one tak samo ważne, jak sam ślub, dlatego powinny zostać upamiętnione. Dzięki temu będziecie mogli wrócić do tych chwil na spokojnie i przeżyć je raz jeszcze.

Dbam o to, aby na zdjęciach znalazły się wszystkie ważne momenty poprzedzające ceremonię ślubną: przygotowania, przejazd, błogosławieństwo rodziców. Aby to zrobić, staram się wcielić w role fotografa-dokumentalisty. Przyglądam się bliskim Wam osobom i uwieczniam piękne momenty naturalnie, bez konieczności nakłaniania do udawanych sesji zdjęciowych.

Oczywiście, wykonuję również zdjęcia grupowe, ale mają one całkowicie naturalny klimat. W ten sposób nie ingeruję w Wasz dzień, ale zapisuję go na karcie mojego aparatu.

3. Ślub

Ślub to najważniejsze wydarzenie tego dnia, dlatego dbam o to, aby nie umknął żaden szczegół. Mój aparat śledzi każdy uśmiech i wszystkie łzy radości. Uwieczniam moment wejścia, założenia obrączek, przysięgę i błogosławieństwo.

Staram się uchwycić wszystkie emocje i zatrzymać czas na zdjęciach, do których możecie wrócić po latach. Chcę, aby moje fotografie były tak samo autentyczne, jak uczucia, które będą Wam towarzyszyć tego dnia.

4. Wesele

Jak oddać ducha radosnej zabawy na zdjęciach? Ja to wiem! Mój aparat uwieczni wejście na salę, Wasz pierwszy taniec, obraz przyjaciół i rodziny bawiących się razem. Nie pomijam najważniejszych momentów, takich jak dekoracje stołów, toasty rodzin oraz nastroje gości. To wszystko będzie udokumentowane, aby odżyć na zdjęciach za każdym razem, gdy będziecie je przeglądać.

5. Plener

Sesja plenerowa jest dopełnieniem ślubu, a urzekające otoczenie podkreśla magię tego dnia. Nie ma znaczenia, czy sesja plenerowa będzie połączona z uroczystymi obrzędami ślubnymi, czy też samodzielnym dniem fotografii – ważne jest to, żeby obejmowała miejsca najważniejsze dla Was i dobrze oddawała atmosferę tego momentu.

Wybór odpowiedniego miejsca na tak ważną okazje może być trudny, dlatego chętnie służę pomocą. Wybiorę dla Was idealne miejsce w Grajewie lub okolicy, które będzie stanowiło piękne tło sesji.

6. Odebranie materiałów

Dbam o wygodę moich klientów, dlatego przygotowuję zdjęcia ślubne w dwóch różnych formatach:

  • cyfrowy, czyli zdjęcia zapisane w pamięci przenośnej (pendrive) – otrzymacie je zapakowane w stylizowanym drewnianym pudełku.
  • galeria internetowa – link do niej możecie przesłać wszystkim gościom.

Moja oferta obejmuje kilka opcji. W zależności od tego, na jaką opcję się zdecydujecie, otrzymacie pakiet albumów ślubnych lub/i odbitek. Z doświadczenia wiem, że pary najchętniej decydują się na opcję, która zawiera fotografie w dwóch formatach i aż 3 fotoalbumy:

  • duży dla Pary Młodej (30cm na 30cm)
  • dwa mniejsze (20cm na 20cm), które można wręczyć bliskim.

Emocje, które towarzyszą Wam podczas ślubu i wesela już się nie powtórzą, dlatego warto zadbać o współpracę z profesjonalistą, który uwieczni każdy ważny moment. Wiem, jak to zrobić, a jednocześnie zachowuję naturalny charakter wydarzenia, więc moje zdjęcia są żywym wycinkiem tych chwil.

Ślub i wesele są wyjątkowym wydarzeniem, dlatego koniecznością jest profesjonalny fotograf, który uwieczni na zdjęciach ten piękny dzień. Będę z wami na każdym kroku – od przygotowań, po składanie przysięgi, zabawę i sesję plenerową. Wspólnie przygotujemy piękną pamiątkę, która zostanie przy was na długie lata.

Fotograf ślubny Grajewo – cennik

Wiem, że cena jest ważnym czynnikiem dla par, a każda z nich ma trochę inny budżet przewidziany na tę okoliczność. Dlatego też przygotowałem kilka pakietów do wyboru:

Pakiet 1

Ekonomiczny pakiet w przystępnej cenie, bez sesji plenerowej.

3500 zł

Co fotografuję?

Materiały, które otrzymujecie:

Galeria z Pakietu 1:

Pakiet 2

Kompleksowy pakiet fotografii ślubnej, wraz z sesją plenerową.

4500 zł

Co fotografuję?

Materiały, które otrzymujecie:

Galeria z Pakietu 2:

Pakiet 4

Pakiet premium z sesją plenerową, albumami i sesją narzeczeńską.

5500 zł

Co fotografuję?

Materiały, które otrzymujecie:

Galeria z Pakietu 4:

Usługi dodatkowe - cennik

Sesja
plenerowa

100 odbitek 15×23 
Galeria www
Ilość miejsc bez ograniczeń

Sesja narzeczeńska

50 odbitek 15×23 
Galeria www
2-4 miejsca

Zdjęcia u kosmetyczki

 dodatkowe zdjęcia u kosmetyczki

Usługa
ekspres

Zdjęcia w 48h od ostatnich zdjęć

3x MAX

3 albumy 30×30 – zamiast 1 30×30 i dwóch 20×20 cm (dotyczy pakietu 3 i 4)

Dojazd

Do 100 km w cenie pakietu. Powyżej 1 km / 1 zł (według google maps)

Dodatkowe odbitki

Format:
10×15 – 1,0 zł / sztuka
15×23 – 1,5 zł / sztuka 
 20×30 -3,9 zł / sztuka 

Zdjęcia
na płótnie

Format:
60×40 – 129 zł 
80×60 – 189 zł 
100×70 – 229 zł 

MOJE PORTFOLIO

O człowieku mówią jego czyny, o fotografie jego zdjęcia. Zobaczcie, co mówią moje reportaże ślubne – mam nadzieję, że przemówią do Was i zechcecie wspólnie ze mną stworzyć nową opowieść.

Chrzest

Sesja ciążowa

Szklarnia

Fotograf Grajewo

Realizuję się nie tylko w sesjach ślubnych, ale również fotografiach na różne okazje. Chętnie przeprowadzam sesje plenerowe, uwieczniam na zdjęciach chrzciny i komunie, czy przygotowuję profesjonalne sesje w klimatycznej szklarni.

CHRZEST

Chrzest to pierwsza większa okazja do przeprowadzenia sesji. Uroczystość, obiad w gronie bliskich osób i dziecko, które jest w centrum uwagi. Fotorelacja z chrzcin doskonale odda klimat tego wydarzenia.

SESJA CIĄŻOWA

Wzruszające zdjęcia mamy z brzuszkiem? a może interesują Was ujęcia obojga przyszłych rodziców. Niezależnie od Waszych preferencji, zamkniemy te wyjątkowe chwile w kadrach, byście mogli do nich wracać z uśmiechem na twarzy.

SZKLARNIA

Klimatyczna szklarnia w Łomży to idealne tło do wielu sesji. Można tu przekraczać granice tradycyjnych sesji zdjęciowych i tworzyć niezapomniane obrazy, które będą prawdziwą ozdobą Waszego albumu.

Fotograf ślubny Grajewo – FAQ

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ na cenę wpływa wiele czynników. Przygotowałem jednak różne pakiety, dzięki czemu z łatwością znajdziecie ofertę, która wpasuje się w Wasze potrzeby i możliwości.

Telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz na stronie internetowej. Jeżeli zależy Wam na szybkiej odpowiedzi, zadzwońcie: 509-133-141, a ustalimy wszystkie szczegóły naszej współpracy.

Od 500 zdjęć do ponad 900 zdjęć, ale ostateczna liczba zależna jest m.in. od wybranego pakietu, sprawdźcie więc szczegóły na stronie lub skontaktujcie się ze mną.

Reportaż ślubny to tak zwane fotostory, które obejmuje ślub i składanie życzeń. Co jednak ważne, może on zostać rozszerzony o zdjęcia z przygotowań czy weselnych zabaw. Ponownie zachęcam do zapoznania się z pakietami, w których wyszczególniłem zakres usług.

Sesja narzeczeńska to nie tylko dodatkowa pamiątka z tego pięknego okresu, ale również okazja do oswojenia się z kamerą. Podczas takiej kameralnej sesji uczę Was, jak współpracować z fotografem, jak naturalnie pozować do zdjęć i nie bać się kamery. Ta wiedza zaprocentuję podczas ślubu i wesela.

Nigdy nie jest za wcześnie, aby zarezerwować termin 😉 Sesje ślubne w Grajewie są rezerwowane z wielomiesięcznym, a czasami nawet kilkuletnim wyprzedzeniem, więc kalendarz może być bardzo napięty – zwłaszcza w trakcie tak zwanego „sezonu ślubnego”. Jeśli jednak Wasz ślub zbliża się wielkimi krokami, a nie macie jeszcze zarezerwowanego terminu, skontaktujcie się ze mną i zobaczymy, co można zrobić.
Decydując się na współpracę z fotografem z Grajewa, sprawdź przede wszystkim jego portfolio i opinie. Wiele osób kieruje się ceną, jednak nie jest ona najlepszym wyznacznikiem. Pamiętaj – niska cena może oznaczać niską jakość.

Standardowy czas oczekiwania na materiały to 90 dni, ale termin może ulec zmianie (skrócić się lub wydłużyć) w zależności od liczby zdjęć czy dodatkowo zamówionych usług. Warto pamiętać, że samo wykonanie fotografii to dopiero początek drogi, bo muszą one zostać jeszcze odpowiednio obrobione. Dopiero wtedy efekt jest więcej niż satysfakcjonujący.

Jak najbardziej. Taka sesja ślubna trwa około trzydziestu minut, więc możemy ją wykonać w dniu ślubu.

Doświadczenie, profesjonalizm i dobra atmosfera to moje atuty, które sprawiają, że sesje ślubne stają się niezapomnianym przeżyciem. Widać to na zdjęciach, dzięki czemu możecie powrócić do tego dnia nawet po wielu latach i przeżywać te same emocje na nowo.

Zapraszam do współpracy!

Jako fotograf ślubny cenię sobie wyjątkowe elementy przyciągające uwagę. Uważam, że stworzenie zdjęć, które szczególnie oddają nastrój i emocje tego dnia jest ważnym składnikiem dobrego reportażu ślubnego.

Z uwagą słucham Waszych pomysłów i na ich bazie tworzę kompozycje, które oddają w pełni Wasze życzenia. Staram się zawsze łączyć naturalność i spontaniczność, przy jednoczesnym wykorzystaniu moich umiejętności artystycznych i technicznych. Chcę stworzyć fotorelację pełną niepowtarzalnych zdjęć, dzięki której będziecie mogli przeżywać ten dzień jeszcze raz i razem z bliskimi dzielić się tymi emocjami.

Fotografie ślubne wykonuję w Grajewie i okolicach i zawsze starannie dobieram lokalizację do sesji. Na moich zdjęciach nie ma przypadkowych miejsc, przedmiotów i ujęć, bo każdy kadr jest starannie przemyślany. Tylko w ten sposób mogę mieć całkowitą pewność, że fotografie, które otrzymacie, spełnią Wasze oczekiwania. A to jest przecież najważniejsze.

Zapraszam do współpracy! Wspólnie udajmy się w piękną podróż, którą zapiszę dla Was na zdjęciach.

Zapraszam na Instagram

Oceń moją stronę

[Wszystkich ocen: 8 Średnia ocena: 5]

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.