FOTOGRAF ŚLUBNY WYSZKÓW

Jeśli szukasz profesjonalnego fotografa ślubnego w Wyszkowie, który wykona dla Ciebie piękną pamiątkę na całe życie, to jesteś we właściwym miejscu 🙂

Fotografia ślubna Wyszków

Mam na imię Paweł Garbulski i zawodowo zajmuję się fotografią ślubną. Moje zdjęcia ślubne będą dla was i waszych najbliższych wspaniałą pamiątką na całe życie. Z przyjemnością wykonam dla was zdjęcia z waszego ślubu, a także sesje plenerowe.

Pochodzę z Łomży, ale miałem okazję pracować z ludźmi z Wyszkowa i okolic. To przecież całkiem niedaleko. Zobacz moje zdjęcia ślubne i jeśli mój styl Ci się spodoba, zapraszam do kontaktu.

MOJA PRACA W 6 KROKACH

1. Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska to doskonały sposób, aby zdobyć wspaniałą pamiątkę, ale również okazja, żeby lepiej poznać fotografa ślubnego. Podczas takiego spotkania dowiecie się jak wygodnie ustawić się do zdjęć, aby wyglądały one naturalnie. Jeżeli nie czujecie się swobodnie przed obiektywem aparatu, taka sesja będzie świetnym sposobem, żeby polubić pozowanie do zdjęć, czego rezultaty na pewno będzie widać na zdjęciach ślubnych.

Pokażę wam, jak wyglądać najlepiej na zdjęciach i omówimy szczegóły współpracy. Dzięki temu w dniu ślubu będziecie czuć się swobodnie i bezpiecznie. Ja zajmę się swoją pracą, a wy będziecie cieszyć się tym wyjątkowym dniem.

2. Przygotowania

Uczucia związane z dniem ślubu zaczynają się znacznie wcześniej niż w miejscu ceremonii, dlatego moje zdjęcia ślubne zaczną się od przygotowań.

Uwiecznię na zdjęciach wszystkie ważne momenty przed wyjazdem na uroczystość ślubu, w tym Wasze spotkanie i błogosławieństwo rodziców. Zrobię również fotografie grupowe z rodziną, świadkami i najbliższymi.

Fotografowanie ślubów to moja pasja od wielu lat, dlatego możecie mieć pewność, że wasze zlecenie wykonam z najwyższą precyzją. Możecie być pewni, że album i inne materiały, które dla was przygotuję, będą wywoływać wzruszenie.

3. Ślub

To jest najbardziej istotny moment dnia, dlatego jestem szczęśliwy, że mogę doświadczać tego momentu wraz z wami.

Prośba o to, abyście w tym momencie całkowicie zapomnieli o zdjęciach. Po prostu mi zaufajcie. Będę z wami przez cały proces – od momentu przybycia do kościoła lub USC, poprzez przysięgę małżeńską, zakładanie obrączek i życzenia od najbliższych.

Efektem będzie stworzenie pięknego reportażu ślubnego, który będzie przypominał wam o tym ważnym dniu przez całe życie.

4. Wesele

Pozostaje już tylko zabawa do białego rana! Wyszków to doskonałe miejsce na organizację wesela, ponieważ w mieście znajduje się wiele sali weselnych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapewnię Wam niezapomniane wspomnienia z Waszego wesela. Uwiecznię wszystkie najważniejsze momenty, takie jak pierwszy taniec, tort czy oczepiny. Wasza fotografia ślubna będzie zawierała wspaniałe ujęcia tych wydarzeń.

Moje reportaże ślubne obejmują najważniejsze momenty wesela. Jestem pewien, że Ty i Twoi najbliżsi będziecie zachwyceni finałowym efektem mojej pracy.

5. Plener

Plenery ślubne to dostały sposób na podsumowanie współpracy z fotografem ślubnym. Umówmy się na sesję plenerową w Wyszkowie lub okolicy w dogodnym dla Was terminie. Wybierzemy miejsce, które najbardziej Wam się podoba – nie ma znaczenia czy to będzie łąka, park, las czy rzeka.

Czy chcecie, aby sesja ślubna w plenerze była pełna romantycznych akcentów, czy też lekkiego humoru? A może oba te elementy są dla was ważne? Uwiecznimy wasz nowy etap życia w sposób charakterystyczny dla was.

Jeśli macie miejsca, do których często wracacie i są one dla Was szczególnie istotne, możemy je wykorzystać do sesji zdjęciowej. Jeśli nie, w mojej galerii i na moim Instagramie znajdziecie wiele interesujących miejsc.

6. Odebranie materiałów

Aby zapewnić wygodę, zdjęcia z Waszego ślubu zostaną przesłane w dwóch różnych wersjach:

  • cyfrowym – jako pliki zapisane na pendrive umieszonym w drewnianym, pięknym pudełku
  • w formie galerii internetowej – zdjęcia umieszczę na stronie internetowej, specjalnie dla komfortu wszystkich waszych gości

W zależności od wybranego zestawu, możecie otrzymać zarówno zdjęcia w formie odbitki, jak i albumy ślubne.

Najpopularniejszy pakiet zawiera zdjęcia w dwóch formatach oraz aż trzy albumy fotograficzne:

  • 1 duży fotoalbum dla Was (30×30 cm)
  • 2 małe fotoalbumy (20×20 cm) – np. dla rodziców

Otrzymacie Wasze ślubne zdjęcia oraz wszystkie materiały w ciągu dziewięćdziesięciu dni.

Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenie, dlatego niezbędny jest doświadczony fotograf na wesele, aby uwiecznić te wspaniałe chwile. Będę z wami od początku do końca – od przygotowań, aż do składania przysięgi małżeńskiej, zabawy i sesji plenerowej. Razem stworzymy świetne zdjęcia i niesamowitą pamiątkę, która będzie z wami na zawsze.

FOTOGRAF ŚLUBNY WYSZKÓW - CENNIK

Zdaję sobie sprawę, jak istotny jest aspekt ceny, dlatego stworzyłem pakiety cenowe, które pozwolą Wam szybko poznać cenę usługi fotografii ślubnej w Wyszkowie. Nie ma tu żadnych ukrytych opłat – Płacicie tyle, ile jest wskazane w danym pakiecie.

Pakiet 1

Ekonomiczny pakiet w przystępnej cenie, bez sesji plenerowej.

3500 zł

Co fotografuję?

Materiały, które otrzymujecie:

Galeria z Pakietu 1:

Pakiet 2

Kompleksowy pakiet fotografii ślubnej, wraz z sesją plenerową.

4500 zł

Co fotografuję?

Materiały, które otrzymujecie:

Galeria z Pakietu 2:

Pakiet 4

Pakiet premium z sesją plenerową, albumami i sesją narzeczeńską.

5500 zł

Co fotografuję?

Materiały, które otrzymujecie:

Galeria z Pakietu 4:

Usługi dodatkowe - cennik

Sesja
plenerowa

100 odbitek 15×23 
Galeria www
Ilość miejsc bez ograniczeń

Sesja narzeczeńska

50 odbitek 15×23 
Galeria www
2-4 miejsca

Zdjęcia u kosmetyczki

 dodatkowe zdjęcia u kosmetyczki

Usługa
ekspres

Zdjęcia w 48h od ostatnich zdjęć

3x MAX

3 albumy 30×30 – zamiast 1 30×30 i dwóch 20×20 cm (dotyczy pakietu 3 i 4)

Dojazd

Do 100 km w cenie pakietu. Powyżej 1 km / 1 zł (według google maps)

Dodatkowe odbitki

Format:
10×15 – 1,0 zł / sztuka
15×23 – 1,5 zł / sztuka 
 20×30 -3,9 zł / sztuka 

Zdjęcia
na płótnie

Format:
60×40 – 129 zł 
80×60 – 189 zł 
100×70 – 229 zł 

MOJE PORTFOLIO

Nie musicie już dłużej szukać kogoś, kto wykona dla Was zdjęcia ślubne. Gdy przyjrzycie się moim pracom, na pewno będziecie mieć pewność, że jestem idealnym fotografem na Twoje wesele.

Chrzest

Sesja ciążowa

Szklarnia

Fotograf Wyszków

Fotografia ślubna nie jest wszystkim, czym się zajmuję. Z przyjemnością wykonam sesje na świeżym powietrzu, w przytulnej szklarni lub sesję na chrzcinach. Wszystkie powierzone zadania wykonuję z ogromnym zaangażowaniem i pasją.

CHRZEST

Szukacie doświadczonego fotografa, który uwieczni ważne wydarzenie w życiu waszego dziecka? Przygotuję dla was album ze zdjęciami z chrzcin, dzięki którym będziecie mogli przez długi czas wspominać ten dzień.

SESJA CIĄŻOWA

Wzruszające zdjęcia mamy z brzuszkiem? a może interesują Was ujęcia obojga przyszłych rodziców. Niezależnie od Waszych preferencji, zamkniemy te wyjątkowe chwile w kadrach, byście mogli do nich wracać z uśmiechem na twarzy.

SZKLARNIA

Zapraszam do wspólnego uwiecznienia wyjątkowego wydarzenia w nastrojowej szklarni, która znajduje się w Łomży, zaledwie godzinę drogi od Wyszkowa. Będzie to doskonała okazja, aby zatrzymać wspomnienia na dłużej.

FOTOGRAF ŚLUBNY WYSZKÓW - FAQ

Sprawdź tutaj mój cennik. Jestem bardzo doświadczonym fotografem ślubnym z bogatym portfolio. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się ze mną.

Jeśli chcecie się ze mną skontaktować, to najszybciej będzie przez telefon – zadzwoń pod numer 509-133-141. Zapraszam do rozmowy telefonicznej, w której przedstawię wam szczegóły mojej oferty ślubnej – od sesji plenerowych po samo wesele. Jestem doświadczonym fotografem ślubnym, więc jestem pewny, że mój styl fotografii wam się spodoba.

Jeśli wybierzecie najbardziej oszczędny wariant, otrzymacie przynajmniej 500 zdjęć ślubnych. W bardziej zaawansowanych pakietach jest to odpowiednio 800 i 900 fotografii.
Reportaż ślubny składa się głównie z fotografii z ceremonii zaślubin i składania życzeń przez rodzinę. Zazwyczaj jednak obejmuje on także zdjęcia z przygotowań, błogosławieństwa oraz wesela. Większość fotografów w Wyszkowie nie podaje ceny za usługę, dopóki nie wykona dokładnej wyceny. Ja jednak postanowiłem stworzyć specjalne pakiety, dzięki którym już z poziomu mojej strony możecie się dowiedzieć, ile będziecie musieli zapłacić i dokładnie za co.
Wykonanie sesji narzeczeńskiej to wspaniały sposób na uwiecznienie tego wyjątkowego momentu w zupełnie inny sposób niż tradycyjna sesja ślubna. To doskonała okazja, aby poznać pracę fotografa ślubnego. Wielu ludzi, z którymi współpracowałem, czuło się bardziej swobodnie przed obiektywem po takiej sesji, co sprawiło, że zdjęcia ślubne wykonane w przyszłości były bardziej naturalne.
Nie zwlekaj z wyborem fotografa ślubnego, ponieważ może się okazać, że wszystkie terminy na nawet 2 lata do przodu są już zajęte, szczególnie jeśli planujecie ślub w sezonie weselnym. Jeśli jednak zostało mało czasu, nie wszystko jest stracone. Sprawdź moje dostępne terminy na stronie – mam kalendarz online, który regularnie aktualizuję.
Kiedy wybierasz fotografa z Wyszkowa, nie sugeruj się wyłącznie ceną. Przyjrzyj się portfolio danego fotografa i zdecyduj, czy jego styl odpowiada Twoim oczekiwaniom. Ja osobiście zajmuję się fotografią ślubną od wielu lat i zapewniam wysoką jakość usług. Każde zlecenie traktuję indywidualnie. Uwielbiam robić zdjęcia – mam duże doświadczenie i profesjonalny sprzęt, który zapewnia zdjęcia najwyższej jakości.
Czas oczekiwania na dostarczenie materiałów przeze mnie zazwyczaj wynosi 90 dni. Może się to jednak różnić w zależności od wielu czynników, takich jak zakres zamówienia, liczba fotografii lub dodatkowe opcje. Wykonanie samego zdjęcia to dopiero początek procesu. Następnie trzeba przeprowadzić szczegółową selekcję i zmodyfikować wybrane zdjęcia.

Tak, zdecydowanie. Ta sesja nie potrwa dłużej niż 15-30 minut, więc nie będzie przeszkód, aby wykonać ją w dniu ślubu.

Wszystko, co robimy z myślą o ślubie i weselu, powinno być wykonane z najwyższą precyzją. Wybór profesjonalnego fotografa ślubnego w Wyszkowie może zapewnić wam nie tylko piękną pamiątkę na całe życie, ale także spokój w dniu ślubu. Jestem ekspertem w swojej dziedzinie, dlatego możecie mi zaufać i skupić się na sobie w ten szczególny dzień.

Zapraszam do współpracy!

Bardzo Ci dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jak wspomniałem na początku, mam na imię Paweł i zajmuję się fotografią ślubną w Wyszkowie. Jestem w stanie wyrazić piękno pary młodej na zdjęciach, co potwierdzają liczne pozytywne opinie moich klientów.

Bez względu na to, czy planujesz skromne wesele dla niewielkiej liczby gości, czy też przyjęcie dla setek osób – zawsze wkładam całe moje serce w swoją pracę. Jeśli szukasz autentycznego reportażu, to zarezerwuj termin właśnie u mnie.

Moje zdjęcia ślubne to przede wszystkim uwiecznienie uczuć, jakie towarzyszą Parze Młodej i ich gościom. Możesz oczekiwać fotografii, które są wzruszające i pełne energii. Każdą sesję traktuję z ogromnym zaangażowaniem.

Jeśli szukacie doświadczonego fotografa, który z pasją uwieczni na zdjęciach najpiękniejsze chwile związane z ceremonią ślubu i wesela, zapraszam do kontaktu.

Zapraszam na Instagram

Oceń moją stronę

[Wszystkich ocen: 15 Średnia ocena: 5]

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.