Galeria
Kontakt
Address:
121 King Street, Melbourne Victoria 3000
Phone:
+1 (800) 456 37 96 - Office

Fotograf ślubny z Ełku – dlaczego właśnie ja?

Jest wielu fotografów, którzy oferują swoje usługi. W czym jestem od nich lepszy?

Wszystko co robię w związku z fotografią, robię z miłości, pasji i zaangażowania. Czyni to moje zdjęcia autentycznymi, niepozowanymi i mającymi w sobie to „coś”. Trudno to opisać słowami, ale wystarczy na niej spojrzeć, a poczujecie „to”. Wspomnienie? Emocje? Ukłucie w sercu? Dokładnie tak. Staram się uchwycić w swoich zdjęciach nie tylko szeroki kadr, ale przede wszystkim atmosferę miejsca i czasu, w którym wspólnie się znaleźliśmy. Takie zdjęcia mają dużą wartość emocjonalną i sentymentalną, sprawiając że po prostu chce się do nich wracać. Często.

Sprawdź co oferuje fotograf ślubny z miasta Ełk

Każde kolejne zlecenie to dla mnie nowa przygoda.
Cieszę się, jeśli wyruszymy w nią wspólnie.

Przygotowania do ślubu

Gwarancja

Ile pracy trzeba włożyć w to, aby w dniu ślubu wyglądać zachwycająco, wiedzą tylko osoby, które przez to przechodziły. Między innymi z tego powodu chętnie będę Wam towarzyszyć w przygotowaniach w Waszym domu. Fotograf ślubny z Ełka pozwoli uchwycić ogrom pracy i emocji, które towarzyszą upinaniu fryzury, wykonywaniu manicure czy zapinaniu męskich spinek do mankietów koszuli.

Droga do kościoła

Gwarancja

Pokonanie odcinka z domów Młodej Pary do kościoła to ostatnie momenty, przed rozpoczęciem uroczystości. Jest to czas, w którym możecie się wyciszyć i zebrać myśli. Jeżeli chcecie, fotograf ślubny może Wam towarzyszyć w tej drodze, jadąc z Wami samochodem. Z tej krótkiej przejażdżki mogą powstać naprawdę zachwycające i urocze fotografie ślubne. Warto skorzystać z tej jedynej i niepowtarzalnej możliwości.

Ślub w kościele

Gwarancja

Jak wykonuję fotografie ślubne w kościele? Z elegancją i dyskrecją. Moja obecność nie będzie nikomu przeszkadzać. Robiąc zdjęcia ślubne, staram się uchwycić wszystkie naturalne dla tego czasu emocje. Wasze uśmiechy, gesty, zachowania. Zwracam również uwagę na to, jak zachowują się i jak prezentują się goście. To oni są tłem tego wydarzenia i również powinni znajdować się na Waszych zdjęciach.

Zabawa weselna

Gwarancja

Kiedy w końcu pojawicie się na sali weselnej, rozpocznie się druga część tego ważnego wydarzenia. Zabawa ma być dla Was i dla Waszych gości, a zdjęcia z wesela będą pamiątką dla Wszystkich. Wykonuję zdjęcia wtedy, kiedy będziecie się bawić, tańczyć, brać udział w konkursach, jak również składać życzenia i podziękowania dla Waszych najbliższych. Fotograf nie wykonuje zdjęć podczas Waszych posiłków.

Plener ślubny

Gwarancja

Marzą Wam się wyjątkowe zdjęcia w przepięknej scenerii? Chcecie aby były to sielskie pola, zielone łąki, a może gęsty las? Nie ma problemu. Fotograf ślubny z miasta Ełk zrealizuje każde Wasze życzenie. Jeśli nie macie pomysłu na to, jak powinna wyglądać Wasza sesja plenerowa, fotograf podpowie Wam kilka ciekawych lokalizacji do wyboru. Spośród nich wszystkich na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Dlaczego zostałem fotografem?

Wielokrotnie spotykałem się z tym pytaniem. Nie mam na nie jednoznacznej odpowiedzi. Fotografia interesowała mnie od najmłodszych lat. Oczywiście, nie miałem wówczas takich możliwości robienia zdjęć jak dziś. Mimo wszystko, pokochałem kadrowanie i robienie amatorskich zdjęć aparatem na film, polaroidem, a następnie pierwszymi cyfrówkami obecnymi na rynku. Dziś mój warsztat znacznie się powiększył, obejmując najwyższej jakości lustrzanki i obiektywy. W dalszym ciągu jednak uważam, że sekretem udanych zdjęć jest pasja i zaangażowanie fotografa oraz jego wrażliwość na piękno. Sprzęt jest w następnej kolejności. Przez wszystkie lata swojego życia, wykonałem kilkaset różnych sesji zdjęciowych. Specjalizuję się w fotografii ślubnej, ale na koncie mam również zdjęcia z chrztów i innych imprez okolicznościowych. Większość z nich można obejrzeć właśnie na tej stronie.

Życiowe wartości kształtują dobre zdjęcia

Co jest według mnie składnikiem recepty na udane zdjęcia ślubne, które chwytają za serce i sprawiają, że często chcemy je oglądać? Sprawdź sam!

Miłość

Gwarancja

Może to zabrzmi banalnie, ale uwielbiam pracować z ludźmi, którzy darzą się wielką i szczerą miłością. Jako fotograf ślubny mogę regularnie obcować z zakochanymi w sobie parach, co daje mi jeszcze więcej satysfakcji z pracy, którą dla Was wykonuję.

Rodzina

Gwarancja

Podobno człowiek nie jest stworzony do życia w samotności. Ja również tak myślę. Rodzina jest dla mnie najważniejszą wartością, którą chronię i pielęgnuję. Cieszę się, kiedy robiąc Wam zdjęcia ślubne, utrwalam moment, w którym przygotowujecie się do założenia swojej rodziny.

Szczerość

Gwarancja

Fotografia potrafi wychwycić każde kłamstwo i udawane emocji. W życiu zawodowym, jak i prywatnym doceniam szczerość i sam staram się taki być. Kiedy czuję że coś jest nie tak, mówię o tym otwarcie. Pozwala to szybciej rozwiązać ewentualny problem, bez względu na jego wagę.

Zaangażowanie

Gwarancja

Mój dziadek powtarzał, jak coś robisz, rób to porządnie. Nauczyło mnie to dokładności i maksymalnego zaangażowania w każda wykonywaną czynność. Filozofię tę przeniosłem również na grunt zawodowy i wedle niej wykonuję wasze zdjęcia ślubne.

Elastyczność

Gwarancja

W życiu trzeba kierować się twardymi zasadami, nie zapominając o elastyczności, kiedy jest to potrzebne. Wiem że potrzeby każdego z Was mogą się mocno różnić, a moim zadaniem jest je realizować najlepiej jak potrafię. Elastyczne podejście do pracy pozwala mi na to.

Solidność

Gwarancja

Wasz ślub to wydarzenie niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Co to oznacza? Że nie będzie mogło być powtórzone. Ja to rozumiem i możecie liczyć na moją obecność w tym dniu i najlepszą kondycję. Potrafię zadbać o to, aby zrobić zdjęcia ślubne, w których się zakochacie

Mam nadzieję że udało mi się choć trochę przybliżyć Wam swoją osobę. Wiem że współpraca pomiędzy młodą parą i jej fotografem ślubnym jest bardzo wymagająca i zależy od niej jakość uzyskanych zdjęć. W każdym przypadku staram się sprostać oczekiwaniom moich klientów. Każde zlecenie jest dla mnie wyzwaniem i możliwością doskonalenia umiejętności. To również niepowtarzalna okazja, aby zapisać w fotografiach Waszą historię ślubną, która może się okazać najcenniejszą pamiątką, rozpoczynającą Wasze wspólne życie w małżeństwie.