Galeria
Kontakt
Address:
121 King Street, Melbourne Victoria 3000
Phone:
+1 (800) 456 37 96 - Office
CHRZEST

Wyjątkowa pamiątka waszego dziecka

Z moich usług możecie również skorzystać podczas uroczystości chrztu świętego Waszego dziecka. To przełomowy moment w życiu rodziny. Pojawia się u Was nowa, mała i bezbronna osoba, która wymaga miłości i opieki. Zdjęcia z chrztu będą dla niej i dla Was wyjątkową pamiątką. Aby ułatwić Wam podjęcie decyzji o zdjęciach z chrztu, przygotowałem trzy oddzielne pakiety fotograficzne. Różnią się cenami, ale i zawartością. Wierzę że każdy z nich trafi celnie w gusta i potrzeby każdej grupy klientów.

CENY I KORZYŚCI

Opis pakietów fotograficznych chrztu

Najtańszy pakiet zdjęć z chrztu kosztuje 600 złotych i obejmuje zdjęcia wykonane w kościele, podczas nabożeństwa i udzielania sakramentu. W tym pakiecie otrzymacie minimum 100 wysokiej jakości zdjęć w postaci cyfrowej, zapisane na pendrive.

Niewiele droższy jest pakiet środkowy, kosztujący 800 złotych. Decydując się na niego, oprócz zdjęć w kościele, zostaną również wykonane zdjęcia z przygotowania dziecka do mszy. Pokazują one przebieg ubierania dziecka w eleganckie ubranko, a także obejmują wykonanie zdjęć rodzinnych. W tym pakiecie ilość zdjęć w postaci elektronicznej waha się od 100 do 150 sztuk.

Najbogatszy, a zarazem najdroższy pakiet kosztuje 1200 złotych. Obejmuje on fotografie z przygotowań dziecka do chrztu, zdjęcia w kościele, a także fotografie wykonane podczas ok. 2 godzinnego przyjęcia okolicznościowego po mszy. Liczba zdjęć cyfrowych w tym pakiecie to również od 200 do 300.

Bez względu na to, jaki pakiet fotograficzny z chrztu wybierzecie, gwarantuję najwyższą jakość wykonanych zdjęć, a także pełne profesjonalizm podczas ich realizacji. Dysponuję bogatym doświadczeniem zawodowym, a ponadto posiadam niezbędne kwalifikacje i pozwolenia, dzięki którym mogę z powagą dla ludzi i miejsca wykonywać zdjęcia w kościele, również podczas mszy i udzielania sakramentów.

Pakiet 1

Pakiet podstawowy zawierający chrzest w kościele .

600 zł

Chrzest:

 • zdjęcia w kościele
 • zdjęcia rodzinne w kościele

Minimalna ilość zdjęć w formie
elektronicznej : 100 +/-

Odbitki formatu 15x23 / 50 sztuk

Galeria www

Pakiet 2

Pakiet rozszerzony o przygotowania w domu.

800 zł

Przygotowania:

 • ubieranie dziecka
 • zdjęcia rodzinne w domu

Chrzest:

 • zdjęcia w kościele
 • zdjęcia rodzinne w kościele

Minimalna ilość zdjęć w formie elektronicznej : 200 +/-

Odbitki formatu 15x23 / 50 sztuk

Galeria www

Drewniane pudełko z pendrivem

Pakiet 3

Pakiet rozszerzony o przyjęcie po chrzcie w kościele.

1200 zł

Przygotowania:

 • ubieranie dziecka
 • zdjęcia rodzinne w domu

Chrzest:

 • zdjęcia w kościele
 • zdjęcia rodzinne w kościele

Przyjęcie na sali (2h)

 • zdjęcia rodzinne
 • tort

Minimalna ilość zdjęć w formie elektronicznej : 300 +/-

Odbitki formatu 15x23 / 50 sztuk

Galeria www

Drewniane pudełko z pendrivem

wybierz te najlepsze dla siebie

Atrakcyjne dodatki do każdego pakietu

Do każdego z 3 wyżej wymienionych pakietów fotograficznych, można dowolnie dobierać wybrane dodatki. Specjalnie dla Was zostały przygotowane dodatki wzbogacające każdy pakiet, których cena jest naprawdę atrakcyjna i gwarantuje 100% jakość popartą doświadczeniem.

Usługa ekspres

Praca fotografa jest wymagająca i męcząca. Nie tylko psychicznie, ale również fizycznie. Aby się o tym przekonać, wystarczy przez godzinę poruszać się z ciężkim aparatem i obiektywem na szyi oraz torbą na ramieniu, wypełnioną innymi akcesoriami fotograficznymi. Usługa ekspres jest przeznaczona dla osób, którym bardzo zależy na czasie. Zdjęcia mogą wówczas być wykonane w ciągu 48 godzin od zdjęć poprzedzających je. Nie wpływa to na jakość wykonanych fotografii.

Fotoksiążka A4 pozioma

Zdjęcia z chrztu to pamiątka na całe życie dla Was, Waszego dziecka i jego dziadków. Każdy pakiet w standardzie obejmuje zdjęcia w postaci cyfrowej. Jednak nic nie zastąpi wygody oglądania zdjęć analogowych, najlepiej w formie wygodnej i trwałej foto książki. Taką profesjonalną foto książkę można zamówić bezpośrednio u mnie, z wybranych przez Was zdjęć. Książka foto ma format arkusza A4 w układzie poziomym. Bardzo ułatwia to jej trzymanie i wertowanie kolorowych kart ze zdjęciami. Foto książka posiada twardą oprawę tekturową i miękkie kartki z papieru powlekanego. Swoim wyglądem i wykonaniem przypomina klasyczną książkę w twardej oprawie.

Fotoalbum

Alternatywą wyższej jakości dla foto książki jest foto album. Różnica polega na tym, że foto album wszystkie karty ma sztywne, a zdjęcia są wydrukowane w postaci rozkładówki. W jednym foto albumie znajduje się 10 rozkładówek. W pakiecie występują foto albumy w dwóch formatach: mniejszy 20x20 oraz większy 30x30. Wysoka jakość druku odpornego na promienie UV, wytrzymałe i bardzo sztywne karty oraz eleganckie wykonanie sprawia, że foto album z chrztu to jedna z najpiękniejszych pamiątek tego dnia.

Dojazd

Żadnego fotografa nie powinna dziwić konieczność dojazdu na miejsce. Wręcz odwrotnie. Im dalsza droga do pokonania do klienta, tym większym jest to wyrazem uznania. Oto bowiem ktoś zadał sobie trud poszukiwania i znalezienia fotografa, daleko od swojego domu. W cenie każdego pakietu zawiera się bezpłatny dojazd na odcinku do 50 km. W przypadku jeśli odległość do pokonania jest większa, każdy 1 km ponad 50 jest dodatkowo płatny w cenie 1 złoty. Jak obliczana jest długość trasy? W najprostszy i najskuteczniejszy możliwy sposób, przy zastosowaniu nawigacji Google Maps.

Odbitki

Jakże wygodnie jest otrzymać wydrukowane odbitki bez potrzeby wysyłania zdjęć, samodzielnego wybierania formatu, gatunku papieru i poświęcania czasu na odbiór. Zdjęcia z chrztu dostarczane w postaci elektronicznej, mogą również być wydrukowane na papierze. Tak zwane odbitki zamawiane u fotografa to gwarancja najwyższej jakości wykonania, starannego wyboru papieru i doskonałego odwzorowania kolorów. Odbitki w optymalnym formacie 15x23 cm kosztują zaledwie 1,5 złotych za sztukę. Można ich zamówić dowolną ilość, a cena nie ulegnie zmianie.

Zdjęcia na płótnie

Idealna pamiątka widoczna dla każdego? Dekoracja pokoju dziecięcego, a może honorowe miejsce na ścianie salonu? Zdjęcia na płótnie to atrakcyjna wizualnie i bardzo elegancka forma druku fotografii. Materiałem, na którym zdjęcie zostanie umieszczone jest wysokiej jakości, bardzo wytrzymałe płótno canvas. Druk w technologii cyfrowej gwarantuje wysoką rozdzielczość i realistyczne odwzorowanie kolorów. Zdjęcia na płótnie osadzone są na drewnianej ramie, przygotowanej do łatwego mocowania na ścianie. W ofercie dostępnych jest wiele formatów obrazów: 30×30, 60×40 cm, 90×60 cm, 100x70cm i 120×80 cm. Atrakcyjne ceny i wysoka jakość wykonania bardzo kuszą do ich zamówienia.
KORZYŚCI

Dlaczego warto wybrać właśnie Mnie

Doświadczony
fotograf

Fotografia ślubna to zajęcie, któremu poświęciłem połowę swojego życia. Od wielu lat pasjonuję się fotografią okolicznością, ze szczególnym naciskiem na śluby i wesela. Na swoim koncie mam dziesiątki uroczystości odbywających się w mieście Łomża i nie tylko. Aby sprawdzić moje umiejętności i do tej pory zrealizowane zdjęcia, wystarczy obejrzeć niżej zamieszczone historie ślubne.

Pasja do
zdjęć

Robienie zdjęć ślubnych nie jest dla mnie pracą, ale pasją, której poświęciłem całe życie. W tym co robię łącze również możliwość rozwijania swoich umiejętności i dostarczania Wam niezapomnianej pamiątki na całe życie. Chcę w ten sposób zagwarantować Wam możliwość zachowania wspomnień na wiele kolejnych lat, utrwalając najpiękniejsze momenty, które wspólnie przeżyliście.

Profesjonalny
sprzęt

Nawet największe zaangażowanie i doskonały talent to za mało, jeśli fotograf na ślub nie posiada dobrego sprzętu. Od samego początku kariery fotograficznej inwestuję w coraz wyższej jakości aparaty, obiektywy i akcesoria. Posiadany sprzęt jest wizytówką każdego fotografa i w dużej mierze to właśnie od niego zależy, jak finalnie będą prezentować się wykonane zdjęcia. Wasze będą zachwycające!

Gwarancja
obecności

Nie tylko obsługa fotograficzna ślubu, ale również obecność podczas przygotowań w domach młodej pary oracz w czasie imprezy weselnej. Będę Wam towarzyszyć w czasie najważniejszych chwil i wydarzeń tego dnia, aby utrwalić wzruszające momenty. Wasze i Waszych drogich gości. Zdjęcia z tego wydarzenia na zawsze pozostaną z Wami, będąc żywym wspomnieniem ślubu i wesela.

Obsługa wielu
miast

Mieszkasz na Podlesiu i nadal nie ma masz wybranego fotografa ślubnego? Czasu pozostało coraz mniej? Spokojnie. Skontaktuj się ze mną aby porozmawiać o Waszym ślubie. Zapewniam obsługę fotograficzną młodym parom z miasta Łomża, Kolno, Ostrołęka i Ełk. Nie ma jednak problemu, abym towarzyszył Wam podczas ślubu i wesela w Giżycku, Grajewie, Augustowie i wielu innych miastach.

Zapraszam wszystkich Was do skorzystania z usług fotografii okolicznościowej, którą w tym przypadku jest obsługa chrztów. Chrzest dziecka to jeden z najbardziej wzruszających sakramentów w życiu rodzica. Dziecko najczęściej nie będzie go pamiętać w ogóle, dlatego pamiątka w postaci zdjęć jest tym bardziej dobrym pomysłem. Wierzę w to że atrakcyjne ceny i duży wybór pakietów zachęcają do skorzystania z przygotowanej oferty.

Kontakt
Adres:
Łomża, woj. podlaskie
Tel:
+48 509 133 141
Social media