Galeria
Kontakt
Address:
121 King Street, Melbourne Victoria 3000
Phone:
+1 (800) 456 37 96 - Office

TERMINARZ

Skorzystaj z kalendarza i sprawdź, czy mam wolny termin w odpowiadającej Ci dacie
Czerwonym kolorem zaznaczono daty, które fotograf ślubny z Łomży ma już zarezerwowane
Terminy zarezerwowane

Sprawdź termin dostępności fotografa ślubnego
Terminarz online pozwala sprawdzić wolny termin na zdjęcia ślubne

Działając w branży ślubnej od wielu lat, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, z jak dużym wyprzedzeniem należy rezerwować dostępne terminy kościoła, sali weselnej, orkiestry i fotografa. Planowanie na wiele miesięcy do przodu może być trudne i wymagające naprawdę dobrej organizacji, aby zsynchronizować wolne terminy wszystkich oczekiwanych uczestników ślubu i wesela. Aby Wam to ułatwić, przygotowałem terminarz online.

Sprawdź
daty

Planując ślub, najczęściej bierze się pod uwagę kilka odpowiadających terminów. Dawniej śluby i wesela organizowano wyłącznie w soboty. Dziś nie jest to takie oczywiste. Uroczystość ślubu wraz z zabawą weselną można urządzić również od poniedziałku do piątku. Daje to większą elastyczność wyboru dogodnego terminu, może się również wiązać z licznymi korzyściami finansowymi.

Umów się
na spotkanie

Jeżeli znalazłeś wolny termin, który Ci odpowiada, nie trać czasu tylko czym prędzej umów spotkanie z fotografem ślubnym. Pamiętaj, że każdego dnia dziesiątki innych par przygotowuje się do ślubu i również poszukują dla siebie fotografa. Termin, który jest wolny dziś, już jutro może być zarezerwowany. Wykorzystaj czas i fakt, że jesteś przed innymi i zadzwoń, aby umówić się na spotkanie ze mną

Pierwsze
spotkanie

Na rozmowę z fotografem ślubnym najlepiej przyjść z przyszłym współmałżonkiem. Spotykając się z parą, mogą odpowiedzieć na Wasze wszystkie pytania i wątpliwości. Poznam również Wasze potrzeby i oczekiwania, dzięki czemu zdjęcia ślubne będą dokładnie takie, jakie sobie wymarzyliście. Spotkanie odbywa się w dogodnym dla Was terminie i miejscu w Łomży lub innym mieście.

Podpisanie
umowy

Fotograf ślubny wykonuje bardzo odpowiedzialną pracę. Wasz ślub to niepowtarzalna uroczystość, która już nigdy się nie powtórzy. Na pewno chcecie mieć gwarancję, że w tym dniu będę z Wami. Dlatego też każde zlecenie na fotografię ślubną odbywa się na podstawie podpisanej przez obie strony umowy. Precyzuje ona wszystkie uzgodnienia dotyczące terminu, zakresu usług i innych warunków.

Wasz
ślub

Po podpisaniu umowy nie pozostaje już nic innego, jak tylko cierpliwie czekać na Wasz ślub. Może się on odbyć za tydzień, miesiąc lub kilka miesięcy. Bez względu na termin, możecie być pewni że fotograf ślubny będzie towarzyszyć Wam w tym dniu, stając się Waszym osobistym fotografem. Zdjęcia wykonane z pasją i zaangażowaniem, będą oddawać wszystkie Wasze emocje, których na pewno Wam nie zabraknie.

Jaki termin ślubu jest najlepszą datą?

Wiele osób pyta fotografa ślubnego o to, jaki termin ślubu jest najlepszym wyborem? Jest na ten temat wiele przesądów, mitów i opinii. Jestem zdania, że termin ślubu jest rzeczą drugorzędną. Najważniejszą jest bowiem Wasze zdecydowanie i przekonanie, że razem chcecie spędzić resztę swojego życia. To miłość będzie Waszym wspólnym mianownikiem, a data ślubu jego przypomnieniem. Oczywiście, jeśli tylko jest taka okazja i możliwość, zawsze warto brać ślub w dniu, którego data jest w pewien sposób dla Was ważna, symboliczna lub charakterystyczna w kalendarzu.