Galeria
Kontakt
Address:
121 King Street, Melbourne Victoria 3000
Phone:
+1 (800) 456 37 96 - Office
FOTOGRAF ŚLUBNY

Fotografuje Wasze najważniejsze chwile z życia

Odkąd została wymyślona fotografia, towarzyszy ona człowiekowi na każdym kroku. Jest to szczególnie wyraźne dziś, kiedy każdy z nas dysponuje telefonem komórkowym, którym można robić zdjęcia. Jednak zdjęcia ślubne wykonane przez doświadczonego fotografa mają w sobie coś więcej. Są to autentyczne emocje uwiecznione w ważnych dla Was chwilach i momentach, do których dzięki zdjęciom możecie wracać. Działając na rynku nieprzerwanie od wielu lat, zdążyłem uczestniczyć w wielu ważnych wydarzeniach z Waszego życia. Ślub jest tą najczęściej wybieraną okazją do fotografowania, ale nie jedyną. Przekonaj się kiedy jeszcze fotograf ślubny wykonuje dla Was zdjęcia.

ŚLUB

Sakramentalne TAK!

Jakże ważny i wzruszający moment jest to w życiu człowieka. Kiedy mówicie sobie sakramentalne TAK, przyrzekacie sobie miłość i wierność na resztę lat swojego życia. To bardzo doniosła chwila, o której zdjęcia ślubne nie pozwolą Wam zapomnieć. Jako doświadczony fotograf ślubny, dysponuję niezbędnymi zgodami i pozwoleniami wydanymi przez Kurię, dzięki którym mogę wykonywać zdjęcia w kościołach i na terenach świątyni. Korzystając z moich usług możecie być pewni, że fotografując Was nie zakłócę powagi miejsca i chwili, a moja obecność będzie dyskretna i niemal niezauważalna dla Was, księdza i gości.

MARZENIA

Romantyczna miłość

Któż z nas nie marzy o wielkiej i romantycznej miłości. Jednym z elementów takich marzeń jest oczywiście ślub. Wykonując zawód fotografa, bardzo się cieszę mogąc regularnie pracować z parami, które darzą się wielką, szczerą miłością i chcą spędzić ze sobą resztę życia. W takich chwilach czuję że moja praca jest ważna i pozwala na zawsze zapisać te momenty w pamięci.

Specjalnie dla Was przygotowałem ofertę współpracy na obsługę fotograficzną Waszych ślubów i wesel. Została ona podzielona na 4 pakiety o zróżnicowanej zawartości i cenie. Tworząc te pakiety, starałem się celnie trafić w oczekiwania i możliwości każdego klienta. Elastyczność, a także możliwość wyboru pakietu fotograficznego sprawia, że otrzymacie dokładnie to, o czym od dawna myśleliście.
CENY I KORZYŚCI

Opis pakietów fotograficznych ślubu

Podstawowy pakiet kosztuje 3200 złotych i obejmuje zdjęcia wykonywane w domu Młodych, w kościele i na sali weselnej. Pozbawiony jest natomiast sesji plenerowej. W cenie pakiety Młodzi Państwo otrzymują aż 150 sztuk odbitek z wybranych przez siebie zdjęć. Ten pakiet obejmuje 500 zdjęć cyfrowych.

Następny w kolejności pakiet kosztuje 4000 złotych i został wzbogacony o sesję plenerową. Dodatkowo, zamiast 500 zdjęć w postaci cyfrowej Młoda Para otrzyma ich aż 800. Wzrasta również liczba odbitek ze 150 do 200 lub fotoksiążka a4

Kolejny pakiet wartości 4600 złotych obejmuje wszystko co poprzedni, a ponadto aż 3 wysokiej jakości fotoalbumy. W ich skład wchodzi 1 duży album dla Młodej Pary i dwa mniejsze, po jednym dla każdej z par rodziców.

Najbogatszy pakiet za 5000 złotych oferuje to wszystko co powyżej, wraz z wyjątkową sesją narzeczeńską, która jest wykonywana przed ślubem. W tym pakiecie są zatem aż dwie sesje, oddzielone magicznym momentem, którym będzie Wasz ślub. Dochodzi również 150 odbitek lub fotoksiążka a4

Pakiet 1

Ekonomiczny pakiet w przystępnej cenie, bez sesji plenerowej

3200 zł

Przygotowania:

 • ubieranie Pana Młodego
  oraz Panny Młodej
 • zdjęcia rodzinne
 • błogosławieństwo

Ślub w Kościele lub USC

Wesele (do godziny 1.00)

Minimalna ilośd zdjęd w
formie elektronicznej : 500

Odbitki formatu
15x23 / 150 sztuk

Drewniane pudełko z pendrivem

Pakiet 2

Kompleksowy pakiet fotografii ślubnej, wraz z sesją plenerową

4000 zł

Przygotowania:

 • ubieranie Pana Młodego
  oraz Panny Młodej
 • zdjęcia rodzinne
 • błogosławieństwo

Ślub w Kościele lub USC

Wesele (do godziny 1.00)

Sesja plenerowa (innego dnia)

Minimalna ilość zdjęć w
formie elektronicznej : 800

Odbitki formatu 15x23 / 200
sztuk lub fotoksiążka a4

Galeria www

Drewniane pudełko z pendrivem

Pakiet 3

Pakiet fotograficzny dla wymagających: sesja + albumy

4600 zł

Przygotowania:

 • ubieranie Pana Młodego
  oraz Panny Młodej
 • zdjęcia rodzinne
 • błogosławieństwo

Ślub w Kościele lub USC

Wesele (do godziny 1.00)

Sesja plenerowa (innego dnia)

Minimalna ilość zdjęć w
formie elektronicznej : 800

3 Fotoalbumy

 • 1 duży 30x30 cm
 • 2 małe 20x20
 • 15 rozkładówek

Galeria www

Drewniane pudełko z pendrivem

Pakiet 4

Premium pakiet z sesją plenerową, albumami i sesją narzeczeńską.

5000 zł

Sesja narzeczeńska

Przygotowania:

 • ubieranie Pana Młodego
  oraz Panny Młodej
 • zdjęcia rodzinne
 • błogosławieństwo

Ślub w Kościele lub USC

Wesele (do godziny 1.00)

Sesja plenerowa (innego dnia)

Minimalna ilość zdjęć w
formie elektronicznej : 900

Odbitki formatu 15x23 / 150
sztuk lub fotoksiążka a4
( do wyboru z sesji narzeczeoskiej lub wesela)

3 Fotoalbumy

 • 1 duży 30x30 cm
 • 2 małe 20x20
 • 15 rozkładówek

Galeria www

Drewniane pudełko z pendrivem

PAKIETY TO ZA MAŁO

Dobierz wybrane dodatki, dostępne do każdego pakietu

Jednym z moich zamierzeń jako fotografa ślubnego, jest dostarczanie Wam dokładnie takich zdjęć, o jakich zawsze marzyliście. Wiem że często mogą to być życzenia nietypowe, o które część osób wstydzi się zapytać. Właśnie z tego powodu stworzyłem listę dodatków, spośród których można wybierać te odpowiadające Wam i dodawać do wybranego przez siebie pakietu.

Sesja plenerowa

Zdjęcia Młodej Pary wykonywane w plenerze, często są ich najpiękniejszymi zdjęciami w całym życiu. Warto o tym pomyśleć i jeszcze raz zastanowić się nad tym, czy rzeczywiście chcecie z niej zrezygnować. Dodatek sesja plenerowa może być zakupiony oddzielnie i również stanowić Wasze jedyne zdjęcia z okazji ślubu. Czas i miejsce wykonania sesji plenerowej zawsze są ustalane indywidualnie z Młodą Parą.

Sesja narzeczeńska

Ślub poprzedzony jest zazwyczaj okresem narzeczeństwa. To, jak długo będzie on trwał zależy wyłącznie od Was. Jeśli zależy Wam na tym, aby chwile spędzone w roli narzeczonych na zawsze towarzyszyły Wam w życiu, warto pomyśleć o wykonaniu sesji narzeczeńskiej. Z zasady jest ona wykonywana przed ślubem, we wspólnie wybranym miejscu i czasie. Sesja narzeczeńska może również być interesującym elementem większej całości, tworząc spójną i harmoniczną układankę logiczną z sesją ślubną. To samo miejsce, a Wy w zupełnie innych strojach. Taka kompozycja pozwala uwiecznić upływający czas, jako romantyczne tło dla Waszej wielkiej miłości.

Zdjęcie u kosmetyczki

Ten dodatek może zainteresować prawie każdą Pannę Młodą. Profesjonalny manicure jest jedną z niezbędnych rzeczy przed każdym ślubem i weselem. Fotografie wykonane w gabinecie kosmetycznym to ciekawe urozmaicenie albumu ślubnego, a także znakomity pomysł na oryginalne uwiecznienie przygotowań Panny Młodej do ślubu. Zdjęcia mogą być wykonane w dowolnym wskazanym przez Was gabinecie.

Usługi ekspres

Zależy Wam na czasie? Planujecie podróż poślubną kilka dni po ślubie, a przed nią koniecznie chcecie wykonać sesję plenerową? Nie ma z tym żadnego problemu. Korzystając z opcji ekspres, następne w kolejności zdjęcia wykonam do 48 godzin od poprzednich. Jest to opcja dedykowana wszystkim, którzy lubią mieć wszystko zapięte na ostatni guzik i nie chcą niczego odkładać na później.

3x MAX

Ten dodatek dedykowany jest pakietom nr 3 i 4, czyli obejmującym foto albumy. Korzystając z tego dodatku, zamiast 1 dużego i 2 małych albumów, otrzymacie 3 duże albumy. Jest to doskonała propozycja dla tych z Was, którzy jeszcze większą radość chcą sprawić swoim rodzicom i podarować im wygodne w oglądaniu, pełnowymiarowe albumy. Albumy mają trwałą i bardzo elegancką postać, która gwarantuje że będą służyć naprawdę długo i niezawodnie, nie nosząc żadnych śladów zużycia.

Dojazd

Praca fotografa ślubnego wiąże się z tym, że często trzeba podróżować po całym kraju. Mając klientów w różnych częściach Podlasia i nie tylko, w każdym pakiecie oferuję bezpłatny dojazd do 100 km. Co w przypadku, jeśli droga do pokonania jest dłuższa? Wówczas wszystko co ponad 100 km liczone jest w cenie 1 zł / 1 km. Trasa przejazdu wytyczna jest według Google Maps, co gwarantuje najdokładniejszy pomiar i realne wyliczenie kosztów przejazdu.

Dodatkowe odbitki

Pomimo tego że każdy pakiet fotograficzny zawiera w sobie najwyższej jakości odbitki na dobrym gatunku papierze fotograficznym, można zamówić dodatkowe odbitki. Są one wykonywane w formacie 15x23 cm, a koszt pojedynczej odbitki to 1,5 zł. Czy warto zamawiać odbitki ze zdjęć ślubnych, kiedy zostają one dostarczane w postaci cyfrowej? Jak najbardziej tak. Oglądanie zdjęć w postaci papierowej jest przyjemniejsze i może być jedną z atrakcji wspólnie spędzanych wieczorów.

Zdjęcia na płótnie

Co powiecie na to, aby Wasze fotografie ślubne były najpiękniejszą dekoracją mieszkania lub domu? Teraz jest to możliwe. Wysokiej jakości zdjęcia na płótnie to elegancka i bardzo estetyczna forma prezentacji fotografii. Wybrane przez Was zdjęcia zostaną wydrukowane metodą cyfrową na płótnie canvas, które następnie zostanie rozpięte na drewnianej ramie. W takiej postaci jest przygotowane do wieszania na ścianie. Wydruk na płótnie jest odporny na działanie promieni UV i wilgoci, gwarantując bardzo długi czas prezentacji bez utraty jakości kolorów.
KORZYŚCI

Dlaczego warto wybrać właśnie Mnie

Doświadczony
fotograf

Fotografia ślubna to zajęcie, któremu poświęciłem połowę swojego życia. Od wielu lat pasjonuję się fotografią okolicznością, ze szczególnym naciskiem na śluby i wesela. Na swoim koncie mam dziesiątki uroczystości odbywających się w mieście Łomża i nie tylko. Aby sprawdzić moje umiejętności i do tej pory zrealizowane zdjęcia, wystarczy obejrzeć niżej zamieszczone historie ślubne.

Pasja do
zdjęć

Robienie zdjęć ślubnych nie jest dla mnie pracą, ale pasją, której poświęciłem całe życie. W tym co robię łącze również możliwość rozwijania swoich umiejętności i dostarczania Wam niezapomnianej pamiątki na całe życie. Chcę w ten sposób zagwarantować Wam możliwość zachowania wspomnień na wiele kolejnych lat, utrwalając najpiękniejsze momenty, które wspólnie przeżyliście.

Profesjonalny
sprzęt

Nawet największe zaangażowanie i doskonały talent to za mało, jeśli fotograf na ślub nie posiada dobrego sprzętu. Od samego początku kariery fotograficznej inwestuję w coraz wyższej jakości aparaty, obiektywy i akcesoria. Posiadany sprzęt jest wizytówką każdego fotografa i w dużej mierze to właśnie od niego zależy, jak finalnie będą prezentować się wykonane zdjęcia. Wasze będą zachwycające!

Gwarancja
obecności

Nie tylko obsługa fotograficzna ślubu, ale również obecność podczas przygotowań w domach młodej pary oracz w czasie imprezy weselnej. Będę Wam towarzyszyć w czasie najważniejszych chwil i wydarzeń tego dnia, aby utrwalić wzruszające momenty. Wasze i Waszych drogich gości. Zdjęcia z tego wydarzenia na zawsze pozostaną z Wami, będąc żywym wspomnieniem ślubu i wesela.

Obsługa wielu
miast

Mieszkasz na Podlesiu i nadal nie ma masz wybranego fotografa ślubnego? Czasu pozostało coraz mniej? Spokojnie. Skontaktuj się ze mną aby porozmawiać o Waszym ślubie. Zapewniam obsługę fotograficzną młodym parom z miasta Łomża, Kolno, Ostrołęka i Ełk. Nie ma jednak problemu, abym towarzyszył Wam podczas ślubu i wesela w Giżycku, Grajewie, Augustowie i wielu innych miastach.

DOŚWIADCZENIE

Wyjątkowa pamiątka na całe życie - sprawdź najnowsze galerie

Karolina i Paweł
Emilia i Szymon
Ewelina i Piotr